Przedział cenowy: Od do

Lista do porównania

Inwestycje Dozbud Development wyróżnia nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania oraz innowacyjna technologia. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania naszych klientów oraz nieustannie zmieniające się trendy w branży budowlanej, tworzymy projekty szyte na miarę potrzeb. Dbając o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców naszych nieruchomości, szczególną wagę przywiązujemy przede wszystkim do wysokiej funkcjonalności mieszkań, właściwego doboru lokalizacji oraz aktualnych oczekiwań rynkowych. Zapewniamy atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz najwyższe standardy wykonawcze.

 

Inwestycje realizowane są na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Dbamy o to, aby dobierane przez nas lokalizacje w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy nowe nieruchomości usytuowane bliżej centrum stolicy, jak i domy zlokalizowane pod Warszawą. W zakres obecnie realizowanych przez naszą firmę inwestycji wchodzą:

 

  • Osiedle Panorama Serock
  • Apartamenty Kordiana
  • Domy Góraszka
  • Apartamenty Widoczna
  • Słoneczne Osiedle I
  • Słoneczne Osiedle III
  • Osiedle San Marino

 

Dla tych, którzy marzą o swoich czterech kątach z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, w otoczeniu pięknej przyrody i wspaniałych widoków, oferujemy nieruchomości położone w Serocku oraz w Ząbkach. Z kolei dla tych, którzy chcą zamieszkać w dużym mieście, w niedalekiej odległości od samego centrum i którym marzą się nowe nieruchomości, Warszawa okaże się najlepszym wyborem.

 

Nieruchomości budowane  przez firmę Dozbud Development wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Trwałość i stabilność konstrukcji zawdzięczamy nie tylko wiedzy o doświadczeniu naszego zespołu fachowców, ale także wyborem i zastosowaniem najlepszej klasy materiałów. Nowe mieszkania oferowane przez Dozbud Development charakteryzują się precyzją wykończenia oraz atrakcyjną lokalizacją, które wpływają na prestiż inwestycji. Zastosowane w budownictwie najnowsze technologie pozwalają mieszkańcom cieszyć się komfortem płynącym z codziennego użytkowania. Oferta naszej firmy pozwoli odpowiedzieć na pytanie, w której części miasta powstają najlepsze, nowe nieruchomości. Warszawa wychodzi z propozycją  mieszkań zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Każde z nich zostało zaprojektowane z myślą o niskich kosztach utrzymania nieruchomości – uwzględniono materiały umożliwiające jak największą oszczędność mieszkańców.

 

 

Rozpoznawalność i zaufanie na rynku zdobyliśmy dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do każdej z inwestycji. Planując budowę nieruchomości bierzemy pod uwagę przede wszystkim komfort przyszłych mieszkańców, warunkowany nie tylko samą jej lokalizacją, ale także wyborem najlepszej jakości materiałów. Każda z podjętych przez nas decyzji przekłada się na zadowolenie mieszkańców. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nas?

 

Wybór Dozbud Development to pewność transakcji oraz gwarancja wysokiego standardu. Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu oraz proponujemy wykończenie mieszkań pod klucz. Wszystkie ukończone inwestycje wyróżniają się dużą funkcjonalnością i wyjątkową estetyką.